Gastro váha OHAUS Valor V31XH202
Technické údaje | |
| Váivost: | 0,2 kg |
| Dílek: | 0,01 g |
| Rozměr vání plochy: | pr. 120 mm |
| Napájení: | 230 V |
| Alternativní napájení: | baterie |
| Výdr na baterie: | 50 hodin |
| Rozměr váhy: | 218 x 186 x 77 mm |
| Displej: | LCD |
| Provedení vání plochy: | nerez |
| Provedeni konstrukce: | nerez |
| Provozní teplota: | -10°C ť +40°C |
| Prostředí: | suché, prané, vlhké |
| Tisk: | bez tisku |
| Komunikační rozhraní: | - |
| Funkce váhy: | váení, tárování, nulování |