Laboratorní váha KERN FKB 8K0,05
Technické údaje | |
| Váivost: | 8.100 g |
| Dílek: | 0,05 g |
| Linearita: | 0,15 g |
| Rozměr vání plochy: | 340 x 240 mm |
| Displej: | LCD podsvícený |
| Napájení: | 230 V |
| Alternativní napájení: | baterie |
| Komunikace: | RS-232 |
| Funkce: | váení, nulování, tára, počítací reim, váení v procentech, podvěsné váení, váení zvířat |