Počítací váha KERN CDS 60K0,2
Technické údaje | |
| Váivost: | 60,1 kg |
| Dílek: | 0,2 g |
| Rozměr vání plochy: | 450 x 350 mm |
| Napájení: | AC 230 V |
| Alternativní napájení: | akumulátor - volitelně |
| Displej: | LCD |
| Provedení vání plochy: | nerez |
| Provedeni konstrukce: | plast |
| Provozní teplota: | +5°C ť +35°C |
| Prostředí: | suché, prané |
| Komunikační rozhraní: | RS-232 |
| Funkce váhy: | váení, počítání kusů, GLP procedury |