Počítací váha KERN CKE 16K0,1
Technické údaje | |
| Váivost: | 16,1 kg |
| Dílek: | 0,1 g |
| Rozměr vání plochy: | 340 x 240 mm |
| Napájení: | AC 230 V |
| Alternativní napájení: | akumulátor (volitelně) |
| Provoz na baterie: | a 50 hodin |
| Rozměr váhy: | 360 x 230 x 180 mm |
| Displej: | LCD |
| Provedení vání plochy: | nerez |
| Provedeni konstrukce: | plast |
| Provozní teplota: | -10°C ť +30°C |
| Prostředí: | suché, prané |
| Komunikační rozhraní: | RS-232 |
| Funkce váhy: | počítání kusů, váení, podvěsné váení |