Počítací váha KERN CPB 15K0,2N
Technické údaje | |
| Váivost: | 15 kg |
| Dílek: | 0,2 g |
| Rozměr vání plochy: | 295 x 225 mm |
| Napájení: | AC 230 V |
| Alternativní napájení: | akumulátor |
| Provoz na akumulátor: | a 70 |
| Rozměr váhy: | 315 x 355 x 110 mm |
| Displej: | LCD podsvícený |
| Provedení vání plochy: | nerez |
| Provedeni konstrukce: | plast |
| Provozní teplota: | -10°C ť +40°C |
| Prostředí: | suché, prané |
| Komunikační rozhraní: | RS-232 |
| Funkce váhy: | počítání kusů, váení, monost vloení hmotnosti ref. Vzorku, pamě souhrnu počítání |