poli
tiskni
Porovnání produktů
Seznam produktů
| Název produktu | Gastro váha CAS SW 1S-5DR |
| Odkaz | detail produktu |
| Odebrat | odeber z porovnávání |
| Cena | 6 413 Kč |
| Alternativní napájení | 6 x baterie D (R-20) výdr a 500 hodin |
| Dílek | 1/2 g |
| Displej | LCD |
| Funkce váhy | váení, tárování, nulování, HOLD, automatické vypínání |
| Napájení | AC 230 V |
| Příkon | 0,25 W |
| Prostředí | suché, prané |
| Provedeni konstrukce | plast |
| Provedení vání plochy | nerez |
| Provozní teplota | -10°C ť +40°C |
| Rozměr váhy | 260 x 287 x 137 mm |
| Rozměr vání plochy | 230 x 190 mm |
| Váivost | 2,5/5 kg |
Pokračujte k výberu dalího produktu pro porovnání.
Přihláení
Koík
Akce
Paletová váha na palety SOLID U-3000
cena: 14 900 Kč
Paletová váha SOLID L1200 - 3000 kg
cena: 14 900 Kč
Podlahová váha SOLID 1010-1500
cena: 19 900 Kč
Podlahová váha SOLID 1012-3000
cena: 21 900 Kč
Podlahová váha SOLID 1215-1500
cena: 23 900 Kč
Podlahová váha SOLID 1515-3000
cena: 25 900 Kč
Podlahová váha SOLID 1520-3000
cena: 37 900 Kč
Novinky
cena: 14 900 Kč
Paletová váha SOLID L1200 - 3000 kg
cena: 14 900 Kč
Podlahová váha SOLID 1010-1500
cena: 19 900 Kč
Podlahová váha SOLID 1012-3000
cena: 21 900 Kč
Podlahová váha SOLID 1215-1500
cena: 23 900 Kč
Podlahová váha SOLID 1515-3000
cena: 25 900 Kč
Podlahová váha SOLID 1520-3000
cena: 37 900 Kč