Gastro váha KERN FOB 1,5K0,5
Technické údaje | |
| Váivost: | 1,5 kg |
| Dílek: | 0,5 g |
| Rozměr vání plochy: | 180 x 170 mm |
| Napájení: | 230 V |
| Alternativní napájení: | akumulátor |
| Provoz na akumulátor: | 24 hodin |
| Displej: | LCD |
| Provedení vání plochy: | nerez |
| Provedeni konstrukce: | nerez |
| Provozní teplota: | 0°C ť +40°C |
| Prostředí: | suché, prané, mírně vlhké |
| Tisk: | bez tisku |
| Komunikační rozhraní: | - |
| Funkce váhy: | váení, tárování, nulování |