Paletová váha SOLID L1200 - 3000 kg
Liinové váhy řady Solid nabízí vysoký standard váení za velice příznivé ceny. Díky dvoum liinám, které lze umístit od sebe na libovolnou vzdálenost a do 8 metrů, naleznou tyto váhy velké uplatnění (váení břemen velkých rozměrů, hutního materiálu..). Dají se vyuívat také jako paletové váhy pro nestandardní a velké palety. Díky schválení lze váhy pouít jak v obchodním styku, tak jako technologické s větím počtem zobrazených dílků. Ocelová konstrukce je opatřena komaxitovým lakem. Váhy jsou vybaveny indikátorem z pevného ABS plastu, se základními funkcemi váení, integrovaným akumulátorem, výstupem RS-232 pro připojení PC nebo přídavného displeje. Displej indikátoru je výborně čitelný. Pro obchodní provedení (ověření váhy) dokoupit indikátor DFWL + EU certifikát shody - v přísluenství.
Proč koupit liinovou váhu u nás?
- Cena za kompletní váhu včetně indikátoru
- Profesionální balení a expedice zpravidla do 1 dne od objednání
- Ve skladem - ádné mezisklady
- Nakupujete přímo od výrobce - jsme výrobci vah značky SOLID
- Kadá llinová váha SOLID je před expedicí testována do maximální váivosti
Technické údaje | |
| Váivost: | 3.000 kg |
| Dílek: | 1.000 g |
| Rozměr mostu: | 1200 x 100 mm |
| Napájení: | 230 V |
| Alternativní napájení: | akumulátor |
| Výdr na akumulátor: | a 90 hodin |
| Provedení konstrukce: | lakovaná ocel |
| Krytí konstrukce: | IP-65 |
| Provedení indikátoru: | pevný ABS plast |
| Krytí indikátoru: | IP-54 |
| Displej: | LCD podsvícený |
| Komunikace: | RS-232 |
| Funkce: | váení, tárování, počítání kusů |