Můstková váha SOLID BENCH 4560-150
Technické údaje | |
| Váivost: | 150 kg |
| Dílek: | 50 g |
| Rozměr vání plochy: | 450 x 600 mm |
| Napájení: | AC 230 V |
| Příkon: | 10 W |
| Alternativní napájení: | baterie 4 x AA 1,5V |
| Displej: | LCD podsvícený |
| Provedení vání plochy: | nerez |
| Provedeni konstrukce: | lak |
| Provozní teplota: | -10°C ť +40°C |
| Prostředí: | suché, prané |
| Tisk: | mono externí |
| Komunikační rozhraní: | RS-232 |
| Funkce váhy: | váení, tárování, nulování, sčítání hmotnosti, počítání kusů |